Witamy na stronach Platformy Konsultacji Społecznych

W tym miejscu możesz zapoznać się z projektami i opisami najważniejszych przedsięwzięć podejmowanych przez samorządowe władze Tarnowskich Gór oraz wypowiedzieć się na ich temat. Tematy poddawane pod dyskusję pojawiają się w postaci moderowanych wątków.

Oprócz forum internetowego udostępnianego użytkownikom, Starostwo może uruchomić czat z osobami odpowiedzialnymi za realizację przedsięwzięć konsultowanych w ramach Platformy. Niektóre dyskusje i debaty odbywające się w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach mogą być również transmitowane online.

Platforma jest administrowana przez moderatorów, to jest pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach lub wskazane przez Starostwo osoby merytorycznie związane z konsultowanym tematem. Zanim skorzystasz z narzędzi Platformy zapoznaj się z regulaminem.

Uwaga:

Zanim wyślesz swoją wiadomość przeczytaj ją dokładnie i sprawdź, czy nie zawiera błędów, czy wnosi coś do dyskusji i czy jest na temat. Jeżeli stwierdzisz, że wiadomość nie spełnia powyższych kryteriów - nie wysyłaj jej.

polski (Polska) English (United States) Deutsch (Deutschland) русский (Россия)